Instagram bu hesap hakkında özelliği nedir, ne işe yarar?

Instagram'a bu hesap hakkında diye bi özellik gelmiş bu özellik nedir ne işe yarıyor? Bu hesap hakkında özelliğini nasıl kullanırız ben bulamadım.

Instagram bu hesap hakkında özelliği nasıl kullanılır biliyor musunuz?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram bu hesap hakkında özelliği nedir, ne işe yarar?

    Instagram'a son gelen güncellemeyle beraber "bu hesap hakkında" diye bir yenilik eklendi. Adından da anlaşılacağı üzere bu hesap hakkında özelliği sayesinde bir instagram hesabıyla alakalı çeşitli bilgileri görebiliyoruz. Eğer bir hesap herkese açıksa veya takip ediyorsanız "bu hesap hakkında" özelliğini kullanarak hesabın ne zaman açıldığı, önceki kullanıcı adları gibi bilgileri görebilirsiniz.

    Instagram bu hesap hakkında özelliğini kullanarak hangi bilgileri görebilirim?

    Herhangi bir hesap hakkında,

    • (varsa) önceki kullanıcı adları
    • ülke
    • ortak takipçisi olan hesaplar
    • hesap açılış tarihi

    bilgilerini öğrenebilirsiniz.

    Instagram bu hesap hakkında özelliği nasıl kullanılır?

    1. Adım: Instagram'ı açın.

    2. Adım: Takip edebildiğiniz bir hesaba girin.

    3. Adım: Sağ üst köşedeki seçenekler simgeye tıklayın.

    seçenekler

    4. Adım: Açılan pencerede "Bu Hesap Hakkında" yazısına tıklayın.

    bu hesap hakkında

    5. Adım: Ardından karşınıza "bu hesap hakkında" özelliğinin sayfası gelir. Bu sayfadan o hesapla alakalı bilgileri görebilirsiniz.

    instagram hesap bilgileri

    Instagram bu hesap hakkında özelliğini kullanamıyorsam ne yapmalıyım?

    Bu özelliği sadece herkese açık olan hesaplarda ve takip edebildiğiniz gizli hesaplarda kullanabilirsiniz. Bir hesap gizliyse ve siz onu takip edemiyorsanız, o hesap hakkında bu bilgileri göremezsiniz.

    omercik omercik (9418)