Instagram: Bu hesap hakkında

Merhaba bugün bana gelen bir bildirim ile hesabımın taklitlerden sakınması adına Bu Hesap Hakkında özelliğinin hesabıma getirildiği duyuruldu ayalar yerinde bu özelliği görebilsem de başkaları göremiyor. Çözümü nedir yardımcı olabilir misiniz?

kaanbbulut kaanbbulut (3)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hesabına yeni geldiği için takipçilerinin bunu görmesi biraz sürebilir. Birkaç gün (belki hafta) içinde görmeye başlarlar diye düşünüyorum.

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Haklı olabilirsiniz naçizane düşünceniz için teşekkür ederim. kaanbbulut 4 yıl önce