Instagram Bu istekle ilgili bir sorun oluştu. Mümkün olan en kısa sürede düzeltmek için üzerinde çalışıyoruz

Kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama benim Instagram hesabım kapatıldı ve acmak için bana link gönderildi ama doldurduktan sonra göndere tıklıyorum"Bu istekle ilgili bir sorun oluştu. Mümkün olan en kısa sürede düzeltmek için üzerinde çalışıyoruz." Böyle bir hata alıyorum yardımcı olur musunuz lütfen

kullanici25879 kullanici25879 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İnstagram ile ilgili bir sorun var ve bunu biz düzeltemeyiz zaten onlarda yazmışlar "En kısa sürede düzelteceğiz" diye yani kimsenin elinden bir şey gelmez bekle ve her gün dene göndermeyi veya bekle yapacak bir şey yok.

    darkcrak darkcrak (5158)