Instagram bu sayfa çalışmıyor hatası

Merhaba!

Instagram verilerimi indirmek için talimatlari takip ettim verilerimi iindir diyince sayfa açılmıyor şöylr bir hata verıyor!

Instagram sitesi çalışmıyor mu? Çöktü mü?

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu linkin 4 gün süresi var. Verileri indirme talebini ne zaman göndermiştin?

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @farurhenho siteye daha yeni girdim ozgurlol 5 yıl önce
    • Verilerini indirmeyi talep ettin sonra bu link mi geldi mailine? @fakiradam omercik 5 yıl önce
    • @farurhenho maile link gelmedi veri indirmeye bastıgımda böyle dedi ozgurlol 5 yıl önce
    • Instagram.com web sitesinde teknik bir sorun gözükmüyor. Bu veri indirme talebini instagram uygulamasından yap sen en sağlamı orası olur @fakiradam omercik 5 yıl önce