Instagram bulunduğun bölgede bu profile ulaşılamıyor ne demek?

Instagram'da bir hesaba girmeye çalışırken "Kısıtlı profil. Bulunduğun bölgede bu profile ulaşılamıyor." uyarısı çıktı. Hesaba girmeye çalışırken karşılaştığım "bulunduğun bölgede bu profile ulaşılamıyor" uyarısı ne anlama geliyor?

Instagram kısıtlı profil nedir?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram bulunduğun bölgede bu profile ulaşılamıyor ne demek?

    Eğer Instagram'da bir hesaba girmeye çalışırken "Kısıtlı profil. Bulunduğun bölgede bu profile ulaşılamıyor" uyarısıyla karşılaştıysanız, o hesap bulunduğunuz ülkede engellenmiş demektir. Yani söz konusu hesaba girince sadece siz değil, sizinle beraber ülkedeki herkes "bulunduğun bölgede bu profile ulaşılamıyor" uyarısıyla karşılaşacaktır.

    Instagram'da kısıtlı profile nasıl girebilirim?

    Elbette Instagram'da kısıtlı profile girmenin çok basit bir yolu var. O da VPN ile Instagram'a girmek. İlk olarak en iyi vpn programları linkine tıklayarak listedeki VPN programlarından birini bilgisayarınıza/telefonunuza kurun. Ardından, kurduğunuz VPN'i açarak "bulunduğun bölgede bu profile ulaşılamıyor" uyarısı çıkmadan, Instagram'da istediğiniz sayfaya sorunsuz bir şekilde girebilirsiniz.

    omercik omercik (9418)