İnstagram çalınan hesap

İnstagram hesabı çalındı 1 ay sorna geri aldım ve herşeyi tekrar kendi üstüme aldım sorna 1 saat sorna çalan kişi tekrar aldı hesabı ben aynı hotmail yazdım acaba ondan mı şimdiden teşekkürler

omerkllllc34 omerkllllc34 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    İnstagram hesabınıza bağlı hotmail adresinizin şifresi  İnstagram hesabınızla aynımı acaba

    hotmail adresinizin şifresini  ve İnstagram hesabınızın şifresini değişmeniz yeteli olurdu

    çalan kişi eğer başka bir hotmail adresine İnstagram hesabınızı bağladı ise almanız zor

    olaki tekrar verise İnstagram hesabınızı kendi hotmailinize bağlayın hotmail. hesabınızın şifresinide değişin alamaz birdaha

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Hesabı tekrar instagram alcam yeni e. Posta kursam onu üstünü alsam acaba bidaha alırmı herşeyi degistiriyim

      omerkllllc34 omerkllllc34 (1)
      7 yıl önce cevaplandı

      • yeni bir instagram hesabı açamayı düşünüyorsanız yenibirde hotmail hesabı açarsınız şifresinide kimseye söylemeyin alamaz o zaman candan 7 yıl önce

      Alan kişi e-posta adres bilgilerinize sahipse istediği zaman şifremi unuttum diyerek şifre sıfırlaması yapabilir.Sizin bu durumda ya yeni posta adresi alacaksınız ya da mevcut olanın şifresini değiştireceksiniz.

      ismailsarp ismailsarp (6010)
      7 yıl önce cevaplandı

      • İnşallah almaz yeni e posta açtım onu yapıcam almasının başka sebebi varmı acaba kesin bundanmı alıyo teşekkürler omerkllllc34 7 yıl önce
      • Şifremi unuttum kısmında sms, e-posta seçenekleri olur.E-posta adresiniz yenilenirse böyle bir durumu yaşayacağınızı sanmam bir daha. ismailsarp 7 yıl önce
      • Hesabı çalan kişiye mesaj atım bana dediki boşa uğraşma sen instagram aldın zman otomatik şifre deştiryo diyo doğrumu acba omerkllllc34 7 yıl önce
      • O nasıl oluyormuş anlayamadım, ancak dediğim gibi instagram şifreni yenilediğinde, instagrama bağlı olan facebook adresini kaldırdığında, e-posta adresini değiştirdiğinde, artık instagramın güvende olacaktır. ismailsarp 7 yıl önce
      • Sagol kardeşim ben facebook kendime almayı unutum ondadır dimi omerkllllc34 7 yıl önce
      • Facebook hesabı ile giriş yapılma şansı var.Facebook hesabı bu durumda çok önemli, onu da düzenlemen gerekiyor. ismailsarp 7 yıl önce