Instagram hesabım çalındı, nasıl geri alabilirim?

Instagram hesabım çalındı. Bağlı olduğu mail ve numara değiştirilmiş. Facebook'la giriş yapma engellenmiş ve Facebook'la da giriş yapamıyorum, ne yapabilirim?

kullanici62555 kullanici62555 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    e posta adresine mail gönder değiştirilmişse e posta adresini kontrol et mail geliyor e postan değiştirildi diye orada ben yapmadım yazar ona bas işlemleri devam edersin sonra

    demirci23 demirci23 (1)