Instagram çalıntı hesap

Arkadaşımın isteği üzerine yazıyorum hesabı çalındı telefon değişilmiş hesaptaki şifrsside değişmiş mailden tıklıyorum ben yapmadım telefon değiştirme işlemini butonuna değişen numaraya onaylama kodu yolluyor ama hesap çalınmış telefon onun // mailide kaldırmış ne yapılabilir

kullanici853772 kullanici853772 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Uzmanim.net Youtube kanalında neler yapabilirsin neler yapamazsın detaylı anlatılmış. Çalışan instagram hesabı nasıl geri alınır daha detaylı bir video / yazı bulabileceğini düşünmüyorum:

    https://www.youtube.com/watch?v=iKF3aR7wPTI

    hakan hakan (15409)
    4 yıl önce cevaplandı

      İnstagramı açtıgınız ilk e posta adresiyle kurtarma şansınız var e postanıza sıfırlama talebi gönderiyor..

      krsn krsn (233)