İnstagram checkpoint hatası veriyor, sms ve e-posta yoluyla kodu girerken hata

Geçiş kodunu göndermede sorun yaşıyoruz diyor ne yapmalıyım ?

İnstagram checkpoint hatası veriyor , bundan dolayı hesabımı onaylamak için sms ve e-post yoluyla kod alıyorum ve giriyorum

xserdarsmnc xserdarsmnc (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu hatayı genelde apilerde vs bağlantı kurarken alırsınız. Hata almanızın sebebi, Instagramın hesabınızın illegal 3.parti kullanımından ya da 3.parti bot kullanımından şüphe etmesidir. Programdan izin verdigin uygulamaları kaldırmayı dene:

    https://instagram.com/accounts/manage_access

    maximist maximist (1)