Instagram çok yavaş sorunu - 9 Kasım 2018

Instagram'a giriş yapamıyorum nasıl çözerim?

Instagram çöktü mü?

Instagram'a neden giriş yapamıyorum?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Instagram'a neden giriş yapamıyorum?

    Instagram an itibariyle sunucu problemi yaşıyor. Muhtemelen Instagram'a girişte sorun yaşıyorsunuz ve "We're sorry, but something went srong. Please try again." gibi bir hata alıyorsunuz.

    Bu hata instagram'ın sunucularında oluşan çökmeden dolayı kaynaklanıyor.

    Instagram çöktü ben düzeltebilir miyim?

    Maalesef sizin düzeltebileceğiniz bir durum söz konusu değil. Yaşanan hatayı instagram yetkilileri düzeltmeli.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      İşin ilginç tarafı Türk Telekom ile sürekli akış yenilenemedi hatası veriyor ancak Vodafone ile yavaş da olsa sayfalar açılabiliyor. Instagram akış yenilenemedi hatası Vodafone da hiç karşıma çıkmadı.  Bağlantıyı Türk telekoma çevirince doğrudan akış yenilenemedi diyor.

      hakan hakan (15409)
      5 yıl önce cevaplandı

      • Enteresan. Ben de hiç sorun yaşamadım kablosuz internette omercik 5 yıl önce