Instagram çöktü mü? Instagram beyaz ekran sorunu - 4 Eylül 2018

Instagram'a giriş yapamıyorum. Beyaz ekranda kalıyor açılmıyor. Instagram'a neden girilmiyor ne oldu çöktü mü?

Instagram beyaz ekran sorunu yaşıyorum nasıl düzeltebilirim?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram neden açılmıyor? Instagram beyaz ekran hatası

    An itibariyle instagram açılmıyor, instagram'da beyaz ekran çıkıyor ve uygulama açılmıyor. Yüksek ihtimalle instagram sunucularında bir çökme yaşandı. Yani maalesef instagram şuan için çöktü.

    Instagram çöktüğü için uygulamayı açınca beyaz ekran hatası veriyor ve açılmıyor.

    Instagram çöktü açılmıyor çözümü nedir? Instagram beyaz ekran sorunu nasıl düzeltilir?

    Instagram'da sunucu taraflı bir problem olduğu için beyaz ekran hatasını düzeltmenin bir yolu yok. Karşılaşılan beyaz ekran sorununu instagram'ın düzeltmesini beklememiz gerekiyor. Instagram beyaz ekran hatasını en kısa zamanda düzeltecektir. Çünkü özellikle Twitter'da ve sosyal medyada instagram'ın çöktüğüne dair pek çok kullanıcı paylaşımlar yapıyor. Anlaşıldığı üzere genel olarak sunucu taraflı önemli bir sorun var.

    omercik omercik (9418)