instagram çöktüğünden beri keşfetımde doğa ve hayvan resımlerı çıkıyo hala sorun devvammı edıyo ınstagramda içsel sorunmu var

biliyosunuz 10 gün içinde ınstagram 4 kere çöktü ve sıber saldırımı bıseymı olmus bılmıyorum 10 gündür ınstagrdam doğa orman resımlerı görüyürum ve sıkıyo bu sorun başına gelenler bekleyıp zamanla düzeldiğini söyledı öneriniz ne

selda5353 selda5353 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Hayır bende her şey gayet normal. Bilgisayardan giriyorsanız DNS değiştirin. Telefondan giriş yapıyorsanız Wi-Fi'a bağlanarak sorunu test edin. Hali hazırda zaten Wi-Fi ile kullanıyorsanız Hücresel Veri'ye geçiş yapıp deneyin. İkisinde de sorun yaşıyorsan Instagram uygulamasını silip tekrar yükleyin. Yine sorun devam ederse başka bir hesapla giriş yapmayı deneyin.

    hydra hydra (3800)
    2 yıl önce cevaplandı

      bakın 11 gündür doğa orman resımlerı görüyürum çöktugu günden beri bugun yıne bı kısıde benım gıbı doğa orman resımlerı görmeye baslamıs ve 10 günde ınstagram 4 kere çökmesı normalmı sizce demekkı sorunlar bazı kısılerde devam edıyo dün yıne çökmustu

      selda5353 selda5353 (1)
      2 yıl önce cevaplandı

      • Sorun size özgü. Kimsede yok böyle bir sorun. hydra 2 yıl önce

      Önceden internet bağlantım yavaş olduğu için sorun bendede vardı instagrama stabil olarak bağlanamıyor olabilirsiniz instagram sunucularında sorun olduğu için bu durum ortaya çıkmış olabilir 1 saat sonra tekrar deneyin eğer hata hala devam ediyorsa internet bağlantınızı kontrol edin stabil bir bağlantı kurduğunuzda sorunun düzelmiş olması gerekiyor.

      efeege616 efeege616 (3)