Instagram'da Adolf Hitlerin hayatı ile ilgili paylaşım yaptım ama kaldırılıyor?

İnstagramda Adolf hitlerin hayatı ile ilgili paylaşım yaptım ama kaldırılıyor? Altına #nonpolitical etiketini koyduğum halde. Arkadaşların Hitler postu bu etiket sayesinde kaldırılamıyor ama benimki kaldırılıyor, neden? Bir Çözümü var mı?

dosyaci299 dosyaci299 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram bu konuda gerçekten ilginç.  Bir yolu olduğunu zannetmiyorum.  Algoritlamara takılmış videon.

    Model yapan bir arkadaşımın Gamalı  Haç bulunan modelleri yüzünden sayfası kapatıldı. Çok uğraştı ama fayda etmedi. Bu aralar instagram'da muhatap bulmak da oldukça zor.  Keyfe keder işliyor bazı şeyler.

    Video sesi ile oynamak bazen işe yarıyor. #nonpolitical  gibi etiketlerin bir faydası yok.

    alattin alattin (16984)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Video değil. Adolf hitlerin hayatına dair yazı ve fotoğrafı(Nazi sembolü yok) dosyaci299 2 yıl önce
    • @dosyaci299 fotoğrafa filtre vs uygulamayı deneyebilirsin, üzerinde biraz manüplasyon yaparak bekli çözebilirsin. Ama öyle sihirli bir etiket yok. alattin 2 yıl önce