Instagram'da aniden anasayfaya atıyor

Arkadaslar merhaba benim sorunum instagram hesabimda bazi yerlere girince kendini ana sayfaya atiyo mesela etiketlere girdigim zaman kendi kendine geri atiyo Yardim ederseniz sevinirim iyi gunler

alprngldn alprngldn (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu tür sorunlar instagram yazılımındaki hatalardan kaynaklanıyor. Instagram her cihazda, telefon markasında düzgün çalışmayabiliyor.  Özellikle güncellemelerden sonra bu tür hatalar artıyor. Önerim ya eski bir instagram sürümünü yükle. Ya da biraz daha bekle bie güncelleme gelsin.

    Instagram kendi kendini genelde otomaik güncelliyor. Bu durumda da sorunlar çıkabiliyor.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

      Hocam 2 hesap var kisisel hesabimda sorun yok sadece sayfada oluyo acaba sayfada mi sıkıntı var?

      alprngldn alprngldn (1)