Instagram'da arşiv nerede?

Instagram'da paylaştığım gönderilerde arşivle butonu var buna tıkladım fakat o gönderiler nereye gitti? Instagram'ın arşiv bölümü nerede bulamadım. Instagram'da arşive nasıl, nereden girilir?

Instagram arşivlenen fotolar ve videolar nerede, nereye kaydoluyor?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram'da arşiv bölümü nerede?

    Instagram'da arşivlenen videolar, fotoğraflar ve hikayeler Arşiv bölümünde yer alır. Arşiv bölümüne erişmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

    1. Instagram'ı açın.
    2. Profil instagram profil simgesine dokunun.
    3. Sonra uygulamanın üst kısmındaki saat simgesine dokunun.
    4. Instagram'da arşivlenen fotoğraflar ve videolarınıza ek olarak arşivlenen hikayeler bu bölümde yer alır.

    instagram arşiv

    omercik omercik (9418)