Instagram da bana mesaj gönderilemiyor sorunu

Instagram da bana mesaj gönderemiyor beni takip etmeyenler mesaj göndermek için bu hesabın seni takip etmesi gerekiyor diyor hayır her şey aktif hala öyle yazıyor mesaj isteklerim falan hep açık eskiden böyle değildi son bi kaç ay böyle bunun çözümü yok mu ?

parkmar99 parkmar99 (1)
10 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    instagram hesabın engel yemiş olabilir.  Daha önce instagram kurallarını ihlal eden bir daranışta bulunduysan bu tür yaptırımlar gelebilir.  Mesela çok fazla kişiye mesaj atmak, fazla takip isteği yollamak veya gizli profil görme gibi yazılımlar kullanmak bu tür yaptırımlara sebep olabilir.

    Genelde bu yaptırımlar geçicidir. Bir kaç hafta sürebilir.

    murat murat (12492)
    10 ay önce cevaplandı