Instagram'da beğeni iptal edilince yine de karşı tarafa bildirim gider mi?

Instagram'da beğeni yaptım.  Birkaç saniye sonra iptal ettim. Yaptığım beğeni bildirimi karşı tarafa gitmiş midir?

kullanici262772 kullanici262772 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Instagramda bir fotoğrafı beğenip daha sonra geri aldığınızda karşı tarafa gönderilen bildirim de silinir.

    Beğenmeyi kaldırdıktan hemen sonra  fotoğraf sahibine giden bildirim hareketlerden silinir.

    Fakat fotoğrafın sahibi o an bildirimlere bakıyorsa anlık da olsa bildirimi görür.

    murat murat (12492)
    8 yıl önce cevaplandı

      Teşekkürler,internette yorumlarda kesin gider deniyordu, rahatladım,kesin bilgi değilmi cevabınız

      kullanici262772 kullanici262772 (1)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Kesin bilgi. Instagramın kendi açıklaması. murat 8 yıl önce