İnstagram’da begeni ve takip gözükmüyor?

Merhaba, ben bir arkadaşımın instagram’da yaptığı hareketleri (begeni, takip) göremiyorum. İletişimde olduğum biri olmasına rağmen görünmüyor. Bunun nedeni kullandıgı bir program olabilir mi? Ve bunu nasıl düzeltebilirim?

senac senac (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Arkadaşınızın hesabı gizli mi yoksa herkese açık mı? Eğer herkese açık değilse göremezsiniz. Hatta herkese açık olsa bile kesin görürsünüz diye bir şey yok. Ama hiç görememenizin sebebi herkese açık olmaması olabilir.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • 0 saniye önce Merhaba, arkadaşımın profili açık ve iletişimdeyiz yani ordan konusuyoruz bazen etkileşim halindeyiz neden gözükmüyor acaba bir program kullanıyor olabilir mi? senac 5 yıl önce
    • Merhaba. Siz onu takip ediyorsunuz peki o sizi takip ediyor mu? Ayrıca söylediğim gibi iletişimde olmanız onun yaptığı her hareketi göreceğiniz anlamına gelmez. Siz instagramda kaç kişiyi takip ediyorsunuz? Örneğin 1000 kişiyi takip ettiğinizi düşünelim, 1000 kişi arasından arkadaşınızın hareketlerini görebilme ihtimali çok düşük. @senac omercik 5 yıl önce
    • O da beni takip ediyor. Onunda profili açık. Ben 200 kişiyi takip ediyorum yani gözden kaçırmış olmam mümkün değil. Kaldı ki begeni yaptıgı anı denk getirip baktıgımda da kesinlikle gözükmüyor. Bazen takibe aldıgı kişilerde gözüküyor. Yani merak ettiğim bunu herhangi bir programla yapıp yapamayacagı ya da başka bir yöntemle daha teknik belki senac 5 yıl önce
    • Bunu gizlemek herhangi bir programla mümkün değil. Instagram'da takip ettiklerinin hareketleri diye bir bölüm vardır ve burada bazı şeyler görünür. Ama bütün takip ettiklerinizin hareketleri görünmez. Kesinlikle böyle bir şey söz konusu değil. Eğer bir kişinin instagram'da her attığı adımı görebilseniz, kullanıcı gizliliği denen bir şey kalmazdı değil mi? Aynısının sizin başınızda olduğunu düşünün. Bir kişinin sizin attığınız her adımı takip etmesini kim olsa istemezdi. Sonuç itibariyle bunu bir programla gizlemeyez. Bunu söyleyeyim. @senac omercik 5 yıl önce

    Arkadaşın yorumları kapamış olabilir.

    toprak34 toprak34 (2026)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Nasıl yani anlayamadım, yorumlar açık benim bahsettigim; o profili açık birinin gönderisni begendiginde ben göremiyorum ama o gönderiyi begeniyor. Bunu nasıl gizlemiş olabilir? Çünkü yaptıgı hiçbir hareket görünmüyor senac 5 yıl önce