İnstagram'da beğenilen fotoğraf ve videoları görme

Android telefonumdan İnstagram uygulamasını kullanıyorum.

Geçenlerde İnstagram'da bir fotoğraf beğenmiştim. Şimdi o fotoğrafı birine göstermek istiyorum fakat bulamıyorum.

İnstagram'da önceden beğendiğim fotoğraf ve videoları görebilir miyim?

İnstagram'da yakınlarda beğendiğim fotoğraf ve videoları nasıl görebilirim?

EceKoc EceKoc (834)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İnstagram'da yakın zamanda beğendiğiniz fotoğrafları ve videoları görmek mümkün.

    İnstagram bu gibi durumlar için önceden beğendiğiniz fotoğraf ve videoların kaydını tutar.

    İnstagram'da yakın geçmişte beğendiğiniz fotoğraf ve videoları görmek için aşağıdaki adımları takip edin:

    • Android uygulamanızdan İnstagram uygulamasını açın.
    • Sağ alt köşedeki üzerinde insan figürü olan butona tıklayıp profilinize gidiniz.
    • Daha sonra sağ üst köşedeki Ayarlar ikonuna tıklayın.
    • Açılan ayarlar sayfasında, Beğendiğin Gönderiler / Posts You've Like linkine tıklayarak beğendiğiniz son 300 adet fotoğraf ve videoyu görüntüleyebilirsiniz.

    EceKoc EceKoc (834)