Instagram'da beni engelleyen birinin engelini kaldırmam mümkün mü?

Instagram'da engellenen hesaplar listemdeki bazı kişiler aynı anda beni de engellemiş. Bu beni engelleyen kişilerin engelini kaldırabilir miyim?

Instagram'da beni engelleyen birinin engelini kaldırmam mümkün mü?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram'da beni engelleyen birinin engelini kaldırabilir miyim?

    Instagram'da sizi engelleyen bir kişinin engelini kaldıramazsınız, bunun maalesef hiçbir yolu yoktur. Engelleyen kişi Instagram engellenen hesaplar bölümünden engelinizi kaldırmadığı sürece siz bunu yapamazsınız.

    İnternette instagram engeli kaldırma uygulaması adı altında yayınlanan hiçbir yazılıma güvenmeyin. Böyle bir durum kesinlikle mümkün değildir.

    omercik omercik (9418)