Instagram'da bir kişinin gönderilerini gizleme mümkün mü? Instagram bir hesabı sessize alma nasıl yapılır?

Instagram'da bazı kişilerin gönderilerini ana sayfamda görmek istemiyorum ama onu takipten çıkarmak da istemiyorum. Mesela gönderileri sessize alma gibi bir seçenek yok mu? Geçen bir soruya cevap verirken @farurhenho bey gelecek demiş, @murat bey de "mümkün değil" demiş. Instagram sessize al özelliği geldi mi? Geldiyse instagram hesabı sessize alma nasıl yapabilirim?

Instagram'da bir kişinin gönderilerini gizleme seçeneği var mı?

sevgikilinc sevgikilinc (22)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Instagram'da bir hesabı sessize alma özelliği önceden yoktu evet ama şuan kontrol ettiğimde bir kişinin gönderilerini gizlemenin mümkün olduğun farkettim. Aşağıda anlattığım instagram hesabı sessize alma adımlarını uygulayarak yapabilirsiniz.

    1. Instagram'ı açın.
    2. Gönderilerini gizlemek istediğiniz kişinin profiline gidin.
    3. Ardından sağ üst köşedeki Seçenekler simgesine dokunun.

    4. Gelen pencereden "Sessize Al" seçeneğine tıklayın.

    5. Sonra yine bir pencere gelecek. Buradan "Gönderileri Sessize Al" seçeneğine tıklayarak o hesaptaki gönderilerin ana sayfanızda gözükmemesini sağlayabilirsiniz.

    6. Instagram'da bir kişinin gönderilerini gizleme işlemleri bu kadar.

    Bir hesabı sessize aldığımda, hesabın sahibi bunu görür mü?

    Hayır.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Bu Instagram biraz tuhaf bir uygulama. Kimine gelen özellik başkasına gelmiyor filan. Bende hala görünmüyor bu özellik. Güncelleme de görünmüyor.

      murat murat (12492)
      5 yıl önce cevaplandı

      • Maalesef öyle. Mesela son görülme özelliği bana geleli 1 ay falan oldu. omercik 5 yıl önce
      • Telefondan telefona işletim sistemi versiyonu değişiyor. Muhtemelen de Instagram versiyonu bazı versiyonlarda hatalı çalışabiliyor. Bu durumda başkasına gelen bir güncelleme cihazınıza tam uyumlu hale gelene kadar size gelmeyebiliyor. Durum bu olsa gerek ismailsarp 5 yıl önce
      • @ismailsarp muhtemelen böyle çalışıyor. bir kaç telefonum var. hepsinde farklı olabiliyor bazen. murat 5 yıl önce