Instagram'da birbirimizi ikimizde engelledik. Geri nasıl kaldırırız?

Instagram'da bir arkadaşım benim tarafımdan engellendi gözüküyor ama engeli kaldıramıyorum. Engellenen kullanıcılar bölümüne tıkladığımda boş beyaz bir sayfa çıkıyor. Instagram engellemeyi kaldıramıyorum, nasıl çözerim?

Instagram'da iki kişi birbirini engellerse engel nasıl kaldırılır?

saliheryigit saliheryigit (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Engellenme durumu olmadığına emin misiniz? Aksi halde neden böyle bir durumla karşılaşılsın ki?

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • yok iki taraftan da baktık engel yok. bizde anlamadık sorun nedir saliheryigit 5 yıl önce
    • yeniliyorum* bende engelliymiş ama yinede kaldıramıyorum engeli saliheryigit 5 yıl önce
    • bunun için şöyle bir yöntem var. bir arkadaşına söyle ortak bir arkadaşına.. herkese açık olan bir hesaptaki fotoğrafın altına hem senin hem de onun kullanıcı adını etiketlesin. sonra sen ordan bildirim alacaksın zaten, o şekilde arkadaşının ismine tıklayarak profiline gitmeye çalış ve engellemeyi kaldırmayı dene bakalım. @saliheryigit omercik 5 yıl önce
    • evet biraz araştırma sonucunda bende bu çözüm yolunu buldum. yardımınız için teşekkürler saliheryigit 5 yıl önce
    • Rica ederim. Sorun çözüldü mü peki? @saliheryigit omercik 5 yıl önce