Instagram'da birbirini engelleyenler engeli nasıl kaldırır?

Instagram'da birbirimizi ikimiz aynı anda engelledik ve şimdi kaldırmak istiyoruz ama kişinin sayfasına giremiyoruz ikimizde de görüntülenmiyor. Instagramda birbirini engelleyenler engeli nasıl kaldırır?

sefasrc34060 sefasrc34060 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram'da iki kişinin birbirini engellemesi sonucu ortalık çok fena karışıyor. Bunun en basit çözümü şu:

    İkinizin ortak bir arkadaşı, hem senin hem de engellediğin kişinin kullanıcı adını herkese açık bir sayfada yorum alanına yazsın. Sonra sana "şu kişi senden bahsetti" diye bildirim gelecek zaten, yani sen o yorumu göreceksin. Ardından engellediğin kişinin kullanıcı adına tıklarsın ve sağ üstteki üç noktaya tıklayıp "engellemeyi kaldır"ı seçersin.

    omercik omercik (9418)