Instagram'da birini takip edemiyorum

Instagram'da uzun zamandır hile kullanarak beğeni ve takip yaptırıyorum ama 2 gün öncesine kadar bir şey yoktu. Şimdi ne oldu ise birisine "takip et" butonuna basıyorum takip ediyor geri dönüp aynı kişiye tekrar baktığım zaman takipten çıkmış oluyor. Bu hileden kaynaklanan bir şey midir yoksa başka bir sorun mu?

01crdn63 01crdn63 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    3. parti hile uygulamaları kullandığınız için hesabınızda böyle anormal durumlar oluşması normal. Hile yazılımlarına hesabınıza erişim izni verdiğiniz için böyle hatalar oluşabiliyor. Öncelikli olarak kullandığınız hile uygulamasını kaldırın. Ardından Instagram hesabınızdan çıkış yapın ve tekrar girin. Sorun devam ederse buradan yorum olarak belirtebilirsiniz.

    brsozl brsozl (1961)