Instagram'da birini takip etmeyi nasıl bırakırım?

Instagram'da birini takip etmeyi nasıl bırakırım? Instagram'da beni takip etmeyenlerin takibini nasıl bırakırım?

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Instagram'da birini takibi durdurmak için öncelikle kişinin profiline gitmelisiniz.

    Instagram'da kullanıcının profiline gitmek için Keşfet butonuna tıklayın ve Arama Çubuğuna takibi bırakmak istediğiniz kişinin kullanıcı adını veya adını girin. Takip etmeyi bırakacağınız kişinin profiline girdiğinizde 'Following' ya da 'Takip Ediliyor' butonuna tıklayıp takip etme durumunu tersine çevirebilirsiniz.

    Takip etmeyi bıraktığınızı anlamak için ise butonun üzerindeki yazıyı kontrol edebilirsiniz. 'Follow' ya da 'Takip Et' yazıyorsa takibi bırakma işlemi başarılı olmuş demektir.

    Instagram'da takibi bıraktığınız kişiye kesinlikle bu durum bildirilmez.

    pelinny pelinny (863)
    10 yıl önce cevaplandı

      instazirve.com üzerindeki programla çok seri bir şekilde bunlar yapılabiliyor. 1.5 senedir kullanıyoruz tavsiye edebilirim

      imlemeci imlemeci (1)