Instagram'da bizi engelleyen birini nasıl engelleriz?

İnstagramda bizi engelleyen birini nasıl engelleriz

nehir68 nehir68 (86)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İşe yarar mı bilemem ama şunu deneyebilirsin. Bir yere, yorumlara seni engelleyen kişinin kullanıcı adını yaz önce (@nehir68 gibi)

    Sonra o kullanıcı adına tıkla, o kişinin profili çıkmaz ama beyaz bir sayfa çıkar. Sonra oradan sağ üstteki seçenekler simgesine tıklarsın, bi ihtiamal "engelle" seçeneği gözükebilir.

    Instagram'da iki kişi birbirini engellediği zaman bu yöntemle sorunu çözüyoruz. Mantık aynı.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Yok çikmiyor sağ üstte hiç bişey nehir68 5 yıl önce
    • Başka bi yolu yok mu @farurhenho nehir68 5 yıl önce
    • Eskiden bu dediğiniz yöntem işe yarıyordu ama şimdi olmuyor nehir68 5 yıl önce
    • Düzeltmişler o zaman başka bir yolu yok omercik 5 yıl önce
    • 😨😨 @farurhenho nehir68 5 yıl önce