instagram'da 'bu hesabın sahibi olduğunu onaylamamıza yardımcı ol' sorununu nasıl çözebilirim?

mail hesabımı birkaç gün önce onayladıktan sonra  "bu hesabın sahibi olduğunu onaylamamıza yardımcı ol" bu bildirimi aldım ve hesabıma erişemedim. birçok yöntem denedim ama olmadı nasıl çözebilirim?

lopresor lopresor (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    telefon numarası kayıtlı mı ?

    krsn krsn (233)
    3 yıl önce cevaplandı

      Telefon numaran kayıtlıyse ve aktifse hesabını onaylayabilirsin ama telefon numaran kayıtlı değilse artık kullanmıyorsan ve hesabın bot işlemlerine karıştıysa hesabını onaylayamaz ve geri alamazsın.

      Bu uyarıyı aldıysan muhtemelen telefonuna bir uygulama yükledin ve o uygulama senin hesabına erişti demektir.

      hakan hakan (15394)