Instagram'da dil değiştirme nasıl yapılır?

Instagram dil değiştirme seçeneği nereden yapılıyor? Instagram hesabımın dilini değiştirmek istiyorum dil değiştirme nereden yapılır bulamadım illa telefonun dilini mi değiştirmek gerekiyor?

Instagram'da dil nasıl değiştirilir anlatır mısınız?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram'da dil nasıl değiştirilir?

    Eğer Instagram'da dil değiştirmek istiyorsanız bunu dil ayarlarından yapabilirsiniz. Instagram'da dil değiştirmek için evvela uygulamanın en son sürümüne sahip olmanız gerekiyor. Sizdeki Instagram güncelse, aşağıda anlatılan dil değiştirme adımlarına geçebilirsiniz.

    Instagram'da dil değiştirme:

    1. Adım: Instagram'ı açın.

    2. Adım: Profil simgesine instagram profil dokunarak profil sayfanıza gidin.

    3. Adım: Instagram profil ayarlarının olduğu bölüme girin.

    instagram profil seçenekleri

    4. Adım: Profil seçeneklerinin olduğu kısımda sayfayı aşağı kaydırdığınızda "Dil" seçeneğini göreceksiniz, buna tıklayın.

    5. Adım: Ardından karşınıza dil seçenekleri gelecek. Bu bölümden istediğiniz herhangi bir dili seçin.

    6. Adım: Seçtikten hemen sonra dil değişmezse, instagram uygulamasını kapatıp tekrar açın. Böylece instagram'da dil değiştirme işlemi başarıyla tamamlanmış olacaktır.

    instagram dil değiştirme

    Instagram'da dil değiştirmek için illa telefonun dilini değiştirmeye gerek yok. Yukarıda anlattığım yöntemi uygulayarak sorunsuz bir şekilde instagram'da dil değişikliği yapabilirsiniz.

    omercik omercik (9418)