Instagram'da DM'ye girdiğim zaman Instagramdan atıyor. Ne yapmam gerekiyor?

Merhaba 2 gündür Instagram dm ye giremiyorum direk uygulamadan atıyor herşeyi denedim ama googledaki Instagramdan giriliyor nedenini bilen varmı?

brawlerbatuhan brawlerbatuhan (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İnstagram'ın güncel olup olmadığını kontrol et. Eğer instagram'ın güncel ise instagram'ın verilerini temizle yani "Ayarlar>Uygulamalar>İnstagram>Depolama>Verileri sil" adımlarını takip edebilirsin.

    Not: Verileri silmek uygulamanın içerisindeki bilgilerinin silineceği anlamına geliyor yani instagram'ın verilerini sileceksen kullanıcı hesabından çıkacaktır ve tekrardan o hesaba giriş yapmanı isteyecektir. Verileri silme özelliği binevi uygulamayı kaldırıp tekrardan kurmak gibi birşey.

    darkcrak darkcrak (5158)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Maalesef herşeyi denedim halen olmadı brawlerbatuhan 3 yıl önce
    • İnstagram ile ilgili sorun olabilir yani yeni güncelleme gelene kadar bekle gelince direk güncelle @brawlerbatuhan darkcrak 3 yıl önce

    Lüften telefonun markasını ve sürümünü yazar mısınız?

    Direct bölümüne girdiğinizde donup ekran kararıyor mu?

    bl4lev bl4lev (790)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Kararma yok direk atıyor, Xiaomi redmi note 8. brawlerbatuhan 3 yıl önce
    • @brawlerbatuhan Yeni güncelleme gelmesini bekleyin veya eski sürüm yüklemeyi deneyebilirsiniz. Genelde yeni güncelleme ile geçmekte. bl4lev 3 yıl önce