Instagram'da engellediğim kişinin fotoğraflarını görebilir miyim?

Instagram'da bir kişiyi engelledikten sonra ben o kişinin profiline girip fotoğraflarını, videolarını falan görebilir miyim?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hayır göremezsiniz. Instagram'da bir kişiyi engellediğiniz zaman onun paylaştığı fotoğraflar, videolar ve hikayeleri görmenizin hiçbir yolu yoktur.

    omercik omercik (9418)