Instagram'da engellenmediğim halde bir hesabı göremiyorum

Arkadaşımın ve benim Instagram hesabım kendi telefonumda açık. Ne ben onu, nede o beni engellemedi ama ikimizde birbirimizin hesabını göremiyoruz.

burakkupcu1 burakkupcu1 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram'da buna benzer sorunlar fazlasıyla ortaya çıkıyor. Eğer her iki tarafta engelli değilse ve hesap bulunamıyor hatası alıyorsanız, bu hesaplarda kullanılan aktif hesaplarsa bu sorun instagram kaynaklıdır.

    Benim uzmanim.net üzerinde gördüğüm kadarı ile instagram bu tür hatalar içeriyor. Sadece sen değil, pek çok kullanıcı arada bu tür sorunlar ile karşılaşıyor.  Bunu çözmek içinde yapabileceğin bir şey yok maalesef.

    murat murat (12492)