İnstagram'da eski tarihli gönderi atmak mümkün mü?

Mesela ben şimdi yeni hesap açıp, 20 fotoğraf yükleyeceğim. Gönderi tarihleri ise otomatik olarak bugün, şu saat yazacak ya; Ben tarihi eski bir tarih yapamaz mıyım? Mesela birini 2017'nin Ocak ayında, diğerini 2017 Temmuz ayında gibi gibi..

Yani kısaca 20 fotoğrafımı aynı gün, ard arda yüklersem fake derler diye. Farklı farklı tarihler seçmek için istiyorum.

cifus cifus (3)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu dediğin şey mantıka aykırı değil mi sence? Ayrıca 20 tane fotoğrafı art arda yükledin diye kim sana neden fake desin?

    Teorik olarak instagram'da "şu kadar fotoğrafı aynı anda yüklersen fakesin" diye bir kural yok benim bildiğim.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Hayır, şimdi ard arda 20 tane yüklediğimde insanlar fake gözüyle bakacak, niye aynı gün hepsini yükledi diyecek. Bende her fotoğraf arasında en az 1 ay olsun istiyorum. Farklı farklı tarihlerde atmak istiyorum o 20 fotoğrafı. cifus 5 yıl önce
    • Öyle bir şey diyen olursa "ben, keyfim ve kahyası öyle istedik" dersin. İnsanların ne düşündüğünü kafana taktığın zaman kendini geliştirmen çok zor olur @cifus omercik 5 yıl önce