Instagram'da etiketlerde fotoğraflarım gözükmüyor

Merhaba arkadaslar instagrama attigim hasthagler gozukmuyo yani attigim hastaga basinca fotografim gozukmuyo yardimci olur musunuz?

kullanici822449 kullanici822449 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bu etiket ile alakalı binlerce fotoğraf olabilir. Her attığın fotoğraf gözükmüyor maalesef.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Hicbiri gozukmuyo

      kullanici822449 kullanici822449 (1)
      5 yıl önce cevaplandı

        Instagram hashtag ile ilgili zaman zaman bu tür sorunlar burada paylaşılıyor. Fakat bunun bir çözümü yok. Daha doğrusu aslında bu sana özgü bir sorun değil. Instagram etiket ile listelemede çeşitli algoritmalar kullanıyor. Bunları da sık sık değiştiriyor. Fotoğrafa etiket eklediğinde illa o etiketleri listelendiğinde herkes görecek diye bir durum yok. Sen de görünmüyordur ama inan başka birileri görüyordur.

        hakan hakan (15394)