Instagram'da gelen mesajlar DM kutusunda görünmüyor

Kaç gündür instagram da dm kutusunu kullanamıyorum mesaj bildirim de çıkıyor ama dm de gözükmüyor

sedabayrak sedabayrak (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu bazen benim de başıma geliyor. Bazen bakıyorum DM 1 yazıyor. Dokunuyorum yeni mesaj görünmüyor.

    yapabilecekleriniz şunlar:

    • Instagram hesabından çıkış yapın ve tekrar giriş yapın.
    • Instagram uygulamasını kaldırmak ve tekrar yüklemek
    • Instagram güncellemesi var mı kontrol edin, varsa yükleyin.
    • Eski sürüm Instagram uygulaması indirin ve yükleyin (https://instagram.tr.uptodown.com/android/versions)

    Şuan için bunları deneyebilirsiniz.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

      Denedim hiçbiri olmadı eski sürümü de indiriyorum ama açılmıyor hangisini indirmem gerekiyor ve sorun zamanla düzelir mi yoksa instagramı mı kapamak zorunda kalıcam

      sedabayrak sedabayrak (1)