Instagram'da gizli profile bakma mümkün mü?

Instagram'da gizli olan profile bakma diye bir şey var mı yani bunu yapabilir miyiz?

Profili gizli olan bir kişinin paylaştığı fotoğrafları, videoları ve hikayeleri görebilir miyim?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hayır mümkün değil. Instagram'daki "profili gizleme" özelliğinin zaten amacı budur. Sizi takip etmeyen ve etmesini istemediğiniz kişilerin, paylaştığınız gönderileri görmesini istemezseniz profilinizi gizli yaparsınız.

    Instagram'da gizli profile bakma diye bir şey yok. Piyasada bunu yapabildiğini iddia eden hiçbir uygulamaya ve siteye güvenip hesabınıza erişmesine izin vermeyin.

    omercik omercik (9418)