Instagram'da gönderi bildirimi açınca bildirim gider mi?

Instagram'da bir kişinin profiline girip gönderi bildirimini açtım yani bir şey paylaştığında bana bildirim gelmesini istiyorum. Bunu yaptığımda o kişiye bildirim gider mi?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorunun cevabı hayır. Instagram'da gönderi bildirimi açınca bildirim gitmez.

    Kim olursa olsun istediğiniz kişinin gönderi bildirimini açın, Instagram ona "şu kişi senin gönderilerinin bildirimini açtı" diye haber etmez.

    Aynı şekilde gönderi bildirimini kapattığınızda da ona Instagram haber vermeyecektir.

    omercik omercik (9418)