Instagram'da gönderi zamanlama nasıl yapılır?

İnstagramda belli bir hesabım var günde 3-4 gönderi atmam gerekiyor bunun için ücretsiz ve güvenilir bir program varmı acaba

ibrahimkav ibrahimkav (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram'da gönderi zamanlamak için kullanabileceğin en iyi program Buffer. Bu program Instagram, Facebook, Twitter gibi bütün sosyal medya hesaplarını tek elden yönetebileceğin bir sosyal medya yönetim aracı aslında. Mantık şu: Paylaşımı Buffer programı yapıyor. Sen sadece ondan ilgili ayarları yapıyorsun.

    Buffer ile Instagram'da gönderi planlama

    Buffer uygulamasını Android cihazınıza indirmek için buraya tıklayın.

    Buffer uygulamasını iPhone'a indirmek için buraya tıklayın.

    1. Adım: Buffer uygulamasını yukarıdaki bağlantılardan indirin.

    2. Adım: Uygulamayı açtığınızda Instagram hesabınızla giriş yapın ve yetki verin. Bunu yapmanız mecbur gerekli.

    3. Adım: Sonra normal sanki Instagram'da paylaşır gibi gönderi oluşturup alttaki Schedule butonuna tıklayın.

    4. Adım: Planlamayı yapın ve gönderiyi paylaşın.

    instagram gönderi planlama

    Dediğim gibi siz aslında Buffer'a o gönderiyi paylaşma yetkisi veriyorsunuz ve belirlediğiniz saatte Buffer uygulaması sizin için paylaşıyor.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • bunu biliyordum ama bu programda şöyle bişey var zamanı geldiğinde yetki vermessen o zamanda paylaşmıyor bana telefona gerek olmayan bi site veya program lazım ibrahimkav 5 yıl önce
    • Ben bunu hatırlıyorum önceden böyle değildi. Herhalde Instagram'ın güvenliğinden olsa gerek, uygulamaya doğrudan hesapta paylaşım yapma yetkisi vermiyor. Bunun için yapılacak pek bir şey yok hangi uygulama olursa olsun gene böyle yetki isteyecek @ibrahimkav omercik 5 yıl önce
    • yok aslında var onlypult paralı bir site bunu ücretsizi varmıdır diye bir sorim istedim ibrahimkav 5 yıl önce
    • Planoly diye bir uygulama buldum. Bu uygulama otomatik gönderi paylaşıyormuş ama Instagram hesabının işletme olması gerekiyor. Hesabın işletmeyse deneyebilirsin @ibrahimkav omercik 5 yıl önce