Instagram'da gönderiler, yorumlar vs. görülmüyor?

Anasayfada sıkıntı yok ama mesela yorumlara basınca beyaz ekran oluyor geri çıkınca ana ekranda böyle beyaz kalıyor kapatıp açınca düzeliyor. Ama yorumlara ve kendi gönderilerime vs. bakamıyorum nasıl düzeltebilirim?

treajen treajen (43)
4 yıl önce sordu

  • Bu sorun ne zaman başladı? darkcrak 4 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Bu sorun sanırsam genel bir sorun veya instagram'ın hatası ola bilir. Bu sorunu çözmek için İnstagram'ı güncelleye bilirsin. Eğer instagram'ın güncel ise ayarlardan İnstagram'ın Ön belleğini temizlemeyi deneye bilirsin olmadı Veriler'i sile bilirsin.

darkcrak darkcrak (5168)
4 yıl önce cevaplandı

  • Verileri silince düzeliyor ama sonra tekrar oluyor :/ treajen 4 yıl önce
  • İnstagram'ı silip tekrar yükler misin @treajen darkcrak 4 yıl önce
  • Whatsapp ne alaka? treajen 4 yıl önce
  • @treajen pardon instagram diyecektim :) düzelttim dün çok yorgundum darkcrak 4 yıl önce