Instagram'da gördüğüm bir postu dmden birine atamıyorum iletilemedi oluyor.

Dmden attığım mesajlar ilk önce gönderilmiyor çok sorna gidiyor ancak dmden paylaştığım postlar iletilemedi olarak kalıyor.

merve2662 merve2662 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu işlemi, DM'den post gönderme işlemini çok fazla yaptıysan BAN yemiş olabilirsin.   Ya da instagram senin hesabını bot olarak algılamış ve kısa süreliğine gönderiö yapmanı engellemiş olabilir.

    Bazen de instagram sunucu ve yazılımındaki hatalardan dolayı bu tür sorunlar oluşabiliyor.  Sen bu durumda bir şey yapamıyorsun.

    Uygulama mağazanı kontrol et. Varsa instagram güncel sürümünü yükle. Bunun dışımda telefonunda instagram hesabını kullanan bir yazılım varsa mutlaka onu kaldır. Bunlar dışında sorun düzelmezse bir kaç gün bekle. Sorun kendiliğinden düzelebilir.

    hakan hakan (15424)