Instagram'da gruba alınma engellenebilir mi?

İnstagram'da spam hesaplar beni gruplara istediği gibi ekleyip ekleyip duruyorlar. Çıkıyorum yada siliyorum yine aynısı oluyor bir çözümü varmı bunun ?

-Teşekkürler

lucas77 lucas77 (199)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Takipten çıkar, Hesabını gizli hesap yap o spam hesapları engelle ( Biliyorum çok fazla spam hesap var).

    infinity infinity (402)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Hesabım gizlide ama yine aynı durum oluyor değişen hiçbir şey yok bi çözümü yok mudur bunun lucas77 4 yıl önce

    Ayarlara giriniz anında ilet bildirim ayarları bölümüne giriyorsunuz aşada grup isteklerı seçenekler Kapalı - Herkesten

    Kapalı seçiyorsunuz sadece izin verdiğiniz grupları dm'de göreceksiniz

    bl4lev bl4lev (790)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Çok teşekkür ederim. Yalnız benim hesabımda hiç grup yok ve bu yazdığınız yol herhalde ios da geçerli android de sizin yazdığınız yolu yapmayı denedim ama bulamadım lucas77 4 yıl önce
    • koşede 3 tane - işareti olacak basın ve ayarlara gelin bildirimler yerine girin ve direct mesajları bas grup isteklerini kapat @lucas77 bl4lev 4 yıl önce