Instagram'da Hepsini Gördün ne demek?

Bazen Instagram'da dolaşırken Hepsini Gördün diye bir şey çıkıyor bu ne demek?

Instagram'daki bu hepsini gördün ne anlama geliyor?

instagram hepsini gördün

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu uyarı, son 2-3 gün içerisinde ana sayfanızda karşınıza çıkan bütün paylaşımları gördüğünüz anlamına geliyor.

    Instagram'da "Hepsini Gördün" uyarısı neden var?

    Bu uyarı kötü bir şey değil. Sadece Instagram size küçük bir bilgilendirmede bulunuyor. Son 2-3 günden bu yana Instagram'da ana sayfanızdaki bütün paylaşımları gördünüz diyor.

    Hepsini Gördün uyarısının size hiçbir faydası veya zararı yok. Öyle üzerine düşülecek bir mevzu değil.

    omercik omercik (9418)