instagram da hesap doğrulama da sorun yaşıyorum

Miss_pacoz olarak kullanmakta olduğum instagram hesabıma 4 gündür erişemiyorum.

şifrelerimi girip hesabıma bağlanmamın ardından hesabını doğrula çıkıyor karşıma.

butonda benim profilimde belirtmiş olduğum numara çıkıyor. daha önceden böyle bi şey olduğunda

Kodu gönder butonuna bastığımda telefonuma SMS ile kodum geliyordu. Ancak şimdi farklı bir numara

Seçiniz diye uyarı alıyorum. Ve her hangi farklı hiç bir telefon numarası kabul edilmiyor.

Normalde profilimi açarken ve ondan sonra ki kullanmakta olduğum mail adresim olan

miss_pacoz@outlook.com adresim miss_pacoz@example olarak değiştirilmiştir.

Hesabımın kötü amaçlı kişilerin eline geçmesinin teditginliğini yaşıyorum.

Bu konuda yardımcı olmanızı ve cevapsız bırakmamanızı ümit eder

Sevgilerimi Sunarım..

misspacoz misspacoz (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hesabınla ilişkili telefon numarası gir ekranında telefon numarası giriyor ve "Lütfen geçerli bir telefon numarası gir" uyarısı alıyorsanız girdiğiniz telefon numarası ile eşleşen bir instagram hesabı bulunamadı demektir.

    Bir de önemli Telefon Numarası giriş ekranında +1 yazan yeri tıklayarak ülkeni seç ekranında +90 Türkiye'yi seçmelisiniz. Pek çok kullanıcı dalgınlıkla +90 seçmeyi unuttuğu için "Lütfen geçerli bir telefon numarası gir"  hatası alıyor.

    Eğer Instagram hesabınıza ait doğru telefon numarasını girerseniz "Gönderildi"  +90..... numaralı telefona kısa mesajla bir şifre yenileme bağlantısı gönderdik" mesajı gelecekir.

    Telefonunuza  3223 numaralı servisten şifre yenileme linki gelecektir.

    Ayrıca hesabınızda parola unuttum dediğiniz farklı bir email adresi görüyorsanız hesabını hack edilmiş olabilir.

    hakan hakan (15424)