Instagram'da hikaye bölünmüyor

Selamlar herkese huawei mate 20 lite telefonumda instsgramda hikaye atarken 15 saniye bitince direk düzenleme ekranına geçiyor başka bir 15 saniye çekmeye devam etmiyor. Uygulama son sürümde Bi kaç kere silip tekrar yükledim fakat değişen bir şey olmadı yardımcı olursanız sevinirim

oguzer123 oguzer123 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram bir özelliği bütün kullanıcılara aynı anda açmıyor, veya açamıyor. Özelliği verirken telefona veya uygulamaya göre değil, hesaba göre verdiğini ben fark ettim. Yaşadığın sorundan anlaşılıyor ki instagram hikaye bölme özelliği senin hesabına henüz daha gelmemiş.

    Gelmediyse yapacak bir şey yok, beklemen gerek. Bir video düzenleme uygulamasıyla videolarını kendin bölüp öyle de paylaşabilirsin.

    omercik omercik (9418)