Instagram'da hikaye paylaşamıyorum siyah ekran çıkıyor

Instagramda anlık hikaye paylaşımı yapamıyorum .  Yardımcı olur musunuz ?

hcrntkn hcrntkn (1)
5 yıl önce sordu

  • Tam olarak nasıl bir hata alıyorsunuz? omercik 5 yıl önce
  • Hikaye paylaşımı yapmaya çalışıyorum fakat siyah bir ekran gelip paylaşılıyor olarak görünüyor. Programı silip tekrar yükledim ve aynı zamanda GBinstayi da yükledim fakat yine de olmuyor hcrntkn 5 yıl önce
  • Herhalde telefonunuzun Android sürümü eski olduğu için o yüzden bir uyumsuzluk olmalı. Şu siteden instagram'ın eski bir sürümünü de yüklemeyi deneyin. https://instagram.tr.uptodown.com/android/old omercik 5 yıl önce
  • Düzelmezse, sorun instagram tarafında kaynaklandığı için güncellemeyi beklemeniz gerekecek. @hcrntkn omercik 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Herhalde telefonunuzun Android sürümü eski olduğu için o yüzden bir uyumsuzluk olmalı. Instagram eski sürüm apk indir linkine tıklayıp instagram'ın eski bir sürümünü telefonunuza kurun ve bir de öyle hikaye paylaşmayı deneyin. Düzelmezse, sorun instagram tarafında kaynaklandığı için güncellemeyi beklemeniz gerekecek. Yani sorun instagram'dan kaynaklı olduğu için düzelmesini beklemelisiniz.

omercik omercik (9418)
5 yıl önce cevaplandı

  • Telefonuma 3 hafta öncesinde yazılım güncellemesi geldi ve ben guncelledikten sonra aynı sorunla karşılaşmıştım . Sizin önermiş olduğunuz GBinstayı yüklemiştim sorun çözülmüştü fakat aynı sorun bugünde olmaya başladı, şimdi göndermiş olduğunuz linkide indirdim ama malesef düzelmedi hcrntkn 5 yıl önce
  • Eğer fazla bir sorun teşkil etmeyecekse telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürebilir misiniz? Instagram sosyal medya uygulamaları arasında şuana kadar gördüğüm en problemlisi. Telefonun yazılımıyla uyumsuzluk çıkması muhtemel. @hcrntkn omercik 5 yıl önce
  • Son çare buysa mecburiyetten yapacağım, hizmetiniz ve ilginiziçin çok teşekkür ederim . hcrntkn 5 yıl önce
  • Yazılım güncellemesinden sonra bazen hatalar çıkabildiği için bunu tavsiye ettim. Umarım düzelir. @hcrntkn omercik 5 yıl önce
  • Teşekkürler hcrntkn 5 yıl önce