Instagram'da Hikaye Paylaşırken Uygulama Kapanıyor

Iphone 4s kullanıyorum. Instagram'da hikaye paylaşacağım zaman uygulama kendi kendine kapanıyor, hikaye yükleyemiyorum. Bazen fotoğraf yüklediğim oluyor ama video kesinlikle yükleyemiyorum hemen kapanıyor instagram. Ne yapabilirim çok can sıkıcı bir durum aylardır böyle.

schweppes schweppes (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Konu Instagram olunca pek yapılacak bir şey yok aslında.

    • Instagram uygulaması kaldırılıp yeniden yüklenebilir.
    • Telefon sıfırlanır / instagram yeniden yüklenir.

    Instagram sosyal medya uygulamaları arasında en sorunlu uygulama. Telefon Iphone olunca pek de yapılabilecek bir şey yok. Yukarıda yazdığım iki seçenek var sadece.

    Bir de Instagram üzerinden çalışan ek uygulamalarınız varsa onları kaldırın.

    hakan hakan (15424)