İnstagram'da iki kişi bir-birini engellemişse engeller nasıl kaldırılır?

Arkadaşım beni engelledi,ben de onu.Engellemeni aradan kaldırmak istiyoruz ama olmuyor,hesabını arama yerinde dü bulamıyorum,o da aynen.Etiketlerde adı kalmış ama hesaba girmek olmuyor,öylece beyaz sayfa geliyor

lyaman lyaman (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Mesaj atma kısmından adını aratıp mesaj atın, mesaj iletilmeyecek doğal olarak ama adını ve profilinin linkine ulaşmış olacaksınız. Engelini kaldırabilirsiniz.Ya da kullanıcı adını tam oalrak biliyorsanız  http://Instagram.com/kullanıcıadı şeklinde tarayıcıdan ulaşabilirsiniz. Üçüncü çözüm ise o kişinin beğendiği yorum yaptığını bildiğiniz bir fotoraf altına @kisiadı şeklinde etiketleme ile yorum yapıp tıklayarak profiline ulaşabilirsiniz.

    krofosyonel krofosyonel (1)
    6 yıl önce cevaplandı

      Engellenen Kullanıcılar diye bir bölüm var. Oradan her iki hesap da birbirinin engelini kaldırabilir.

      omercik omercik (9418)
      5 yıl önce cevaplandı

        Hic bir şekilde göremiyoruz birbirimizi  yorum yapıyoruz etiketliyoruz ama  hicbir şekilde birbirimizi göremiyoruz mesajlar yerindende ismini aratıyorum yine gelmiyo bu sorunu nasıl cözeriz instigram engelini kaldıramıyoruz

        erkan123 erkan123 (1)
        5 yıl önce cevaplandı

        • Kullanıcı adı değiştirmeyi deneyin bir de. omercik 5 yıl önce
        • Hiç bir şekilde bunu çözemedim,her şey yaptım,ama olmuyor lyaman 5 yıl önce