Instagram'da iki kişi birbirini engellemişse, engeller nasıl kaldırılır ?

Arkadaşım beni engelledi bende onu engelledim ama engelleri kaldırıcaz birbrimizi bulamıyoruz lütfen yardım edin?

oglcn028 oglcn028 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Arama kısmına arkadaşının ismini yazarsan arkadaşının profilini görebilirsin. Biri seni engellediğinde onu takip edemezsin ve paylaşımlarını göremezsin ama profil sayfasına girebilirsin. Eğer yine de bulamıyorsan, ikinizin ortak bir arkadaşı ikinizi de bir paylaşım altında etiketlerse, birbirinizin profilini görüp tıklayabilirsiniz.

    Arkadaşının profil sayfasında sağ üstte bulunan üç nokta iconuna tıklayın ve Engeli Kaldır seçeneğine tıklayın. Arkadaşınızda aynı işlemi yaptığında birbirinizi yeniden takip edebilirsiniz.

    damlakoc damlakoc (1391)