İnstagram'da iletişim kurduklarımı nasıl öğrenebilirim?

Mesela 4-5 ay önce biriyle haftalardır yazıştım, şimdi ne adı-soyadı ne de kullanıcı adı aklımda, ben bu kişiyi/kişileri nasıl bulurum? Ya da zamanında birini haftalarca takip ettim sonra ise takipten çıktım, ben bu kişiyi/kişileri nasıl bulurum? Eskiden etkileşim içinde olduğum insanları nasıl bulurum? Arama geçmişi falan yok, engellenenler de yok.

kanicirar kanicirar (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram'ın böyle bir log kayıt tutma şekli yok. Yani dediğin kişileri bulamazsın. Belki Instagram silinen mesajları geri getirme yöntemi ile bulabilirsin. uzmanim.net youtube kanalında böyle bir şey vardı. Dur bakayımm...  Al bakalım.. https://www.youtube.com/watch?v=QW2uczuu8EQ bunu bir dene bakalım belki bir şeyler çıkabilir.

    murat murat (12492)