Instagram'da istemediğim bir kişinin bana yorum yapmasını nasıl engellerim?

Instagram'da paylaştığım fotoğraflara yorum yapmasını istemediğim bazı kişiler var bunların yapacağı yorumları kapatma imkanım var mı? Tamamen gönderilerimi yorumlara kapatmak istemiyorum sadece belirli kişileri için instagram yorumları kapatmak istiyorum. Nasıl yaparım?

Sadece belirli kişiler için instagram yorumları nasıl kapatılır?

sevgikilinc sevgikilinc (22)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram'ın Yorum Kontrolleri ayarından bu istediğini yapabilirsin. Aşağıda detaylıca anlattım.

    Belirli kişiler için instagram yorum kapatma resimli anlatım:

    1. Instagram'ı açın.
    2. Profilinize  gidin ve sağ üst köşedeki Seçenekler simgesine dokunun.
    3. Sayfayı biraz aşağı kaydırdığınızda Yorum Kontrolleri ayarını göreceksiniz, buna tıklayın.

    4. Sonra gelen ekrandan "Şu kişinin yorumlarını engelle" seçeneğine dokunun.

    5. Ardından gelen kısma da yorumlarını engellemek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazın ve yanındaki "Engelle" butonuna dokunun.

    Buradaki belirli kişilerin instagram yorumlarını engelleme adımlarını uyguladığınızda artık engellediğiniz kişiler sizin paylaştığınız içeriklere yorum yapamayacaktır.

    omercik omercik (9418)