Instagram'da kimseyi takip edemiyorum

Instagram'da kimseyi takip edemiyorum,ediyorum fakat eski halini tekrardan alıyor ne olmuş olabilir?

irmaaaksennn irmaaaksennn (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagramda takip limiti vardır. 7500 kullanıcıdan fazlasını takip edemezsiniz.

    İnstagram kullanıcıların 7500'den fazla kişiyi takip etmelerine izin vermez.

    Ayrıca instagramda 30 dakikada en fazla 50 kişiyi takip edebilirsiniz. Bu da instagramın başka bir limitidir.

    Instagram'da kimseyi takip edemiyorsanız bunun sebepleri şunlar olabilir:

    • Instagramda geçici bir sorun olabilir. Bazen beklemeniz gerekebiliyor. Bazı sitelerde yazan yorumlara göre 15 saat sonra tekrardan takip etme işlemini normale dönen kullanıcılar var.
    • Instagram hesabınız engellenmiş olabilir. Eğer anormal derecede aktivite varsa hesabınız bloklannmış olabilir.
    hakan hakan (15394)